KONTAKTY
kontaktné údaje
Adresa:
J.A.Komenského 3
990 01 Veľký Krtíš
Doprava:
+421 910 781831
office@basalt.sk
Administratíva:
+421 47 48 302 92
basalttrans@basalt.sk

 

FOTOGALÉRIA
mechanizmy a stroje
Rýpadlá basalt trans
Buldozery basalt trans
Nakladače basalt trans
Gredery basalt trans
Valce basalt trans
PROFIL SPOLOČNOSTI

Naša spoločnosť bola založená v roku 2004 za účelom poskytnutia služieb v oblasti vnútroštátnej dopravy v stavebníctve a pri zemných prácach s dodaním vozového parku:

- na prepravu sypkých materiálov,
- na zemné práce hrubých terénnych úprav,
- na výstavbu ciest a diaľničných komunikácií,
- na výstavbu inžinierskych sietí,...

basalt transŠpecializujeme sa na komplexnú koordináciu dopravných prostriedkov pre potreby zákazníka s cieľom uľahčiť starosti pri zabezpečení dopravnej techniky k realizácii stavieb. Hlavným cieľom našej spoločnosti je dosiahnutie maximálnej kvality našich služieb k spokojnosti zákazníkov pri efektívnom využití dopravnej techniky štandardnej európskej kvality.

V centre našej obchodnej stratégie stojí dynamický rast spoločnosti, preto je našim základným cieľom profesijný a technický rast efektivity práce pre zachovanie verných zákazníkov. Usilujeme sa k realizácii základnej ciele spoločnosti s dodaním kvalitných služieb a pre maximálne uspokojenie našich objednávateľov spolu s technologickými kritériami dnešnej doby a dodržanie týchto zásad je podmienená priebežných kontrol.

basalt transVedenie spoločnosti BASALT TRANS s.r.o. sa vo svojej profesionálnej oblasti angažuje pri dodržiavaní predpisov na ochranu životného prostredia a v tomto zmysle rozvíjame náš centralizovaný systém smerovaný na záchranu životného prostredia. Našou zásadou je priebežné vzdelávanie pracovníkov, aby k ich účinným prístupom pričinili k realizácii kvalitných cieľov spoločnosti.


Budujeme úprimný a otvorený komunikačný dialóg so svojimi partnermi s očakávaním, že zachovajú našu oddanosť v oblasti poskytnutia kvalitných služieb. Je pre našu spoločnosť popredné, aby uvedené ciele naši zamestnanci osvojili a na ich dosiahnutie všetko urobili.